Atölye Dide ailesi olarak, iki alanda hizmet vermekteyiz.

 

Birincisi; hobi craft ve kırtasiye sektör ürünleri hakkında hizmet ve danışmanlık vermek.

 

İkincisi; çocuk ve yetişkin atölyeleri programlayarak, katılımcıların sanatla dolu, kazanımları olan eğlenceli ve verimli zaman geçirmelerini sağlamak.

 

20 yılı aşkın bilgi birikimiz, konusunda uzman ve deneyimli ekibimizle hizmet verdiğimiz hobi, kırtasiye ve eğitim alanında sizlerin ihtiyaçlarını karşılalayan bir atölyeyiz.

 

Sizlere, üstün hizmet deneyimi yaşatmak adına, teknolojik imkanları ve yenilikleri takip ederek, konusunda lider markaların ürünlerini sizlerle buluşturmayı amaç ediniyoruz.

 

Bu bağlamda, hobi sektörünün sürekli gelişen ve kendini yenileyen lider markası RİCH HOBBY (www.richhobby.com) ile bayilik anlaşmamızı yaparak, sizlere güvenli, kaliteli ve çözümcü  ürünleri sunuyoruz.

 

İşletmemiz kurulduğu günden beri, hobi ve kırtasiye alanlarında kaliteli ürünleri uygun, istikrarlı fiyat politikasıyla ve satış sonrası hizmetleriyle sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir.

 

Web sayfamızla tüm Türkiye’ye online satışımız vardır. Aynı zamanda ürünlerimiz Trendyol, Hepsiburada, Çiçek Sepeti  gibi pazaryerlerinde satışa açıktır.

 

Atölye Dide olarak,

 

Çoçuklarımızın el,kol göz koordinasyon,ince motor becerilerini geliştirmek, hayal güçlerini zenginleştirmek, yaratıcı bakış açıları kazandırmak ve sanata yatkın, üretken bireyler olarak yetiştirilmesini hedefliyoruz. Hayatlarının her evresinde sosyal iletişimi yüksek, kendine güvenen ve başarılı bireyler olmaları için, kazanımları olan atölye çalışmaları düzenliyoruz. Ayrıca, yapılan etkinlik ve faaliyetleri desteklemeye gayret gösteriyoruz.

 

Konusunda uzman kadromuzla, güvenli makinalar eşliğinde çocuklar için ahşap oyuncak ,marangozluk eğitim kurs ve  atölyeleri, ahşap boyama hobi atölyeleri, taş mozaik atölyeleri, keçe bebek atölyeleri, kazanımlı eğlence atölyeleri gibi farklı alanlarda etkinlik, proje ve faaliyetlerimiz vardır.

 

Yetişkinler için, dekoratif yüzey boyama kursları(ahşap,polyester ve seramik boyama) Rich Art Craft ürünleri ile mobilya renk değişimi ve yenileme geri dönüşüm projeleri, taş mozaik atölyeleri, keçe bebek atölyeleri ile hem hobi edinmeyi hem de verimli,eğlenceli  ve üretken vakit geçirmeyi sağlayan faaliyetlerimiz vardır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR